Ateliér

Ateliér A.M. architects bol založený v roku 2004 v Londýne, o štyri roky neskôr vznikla pobočka v Bratislave. Ateliér má bohaté medzinárodné skúsenosti nadobudnuté vďaka účasti na renomovaných projektoch v Európe a Ázii. Takto získaný nadhľad úročí aj vo svojich projektoch na Slovensku. Pri navrhovaní kladie dôraz na trvalú udržateľnosť stavieb primeranú ekonomickej realite a nevyhnutnú pre životné prostredie. Jadro prác tvoria rezidenčné a komerčné stavby. Dôležitým faktorom je pre ateliér bezchybný manažment informácií a neustála komunikácia s klientom.

A.M. architects ako tím dizajn architektov pracuje primárne na koncepčnej a dizajnovej stránke projektov, no je úzko previazaný s externým tímom technických architektov a špecialistov, ktorí po nadizajnovaní projektu preberajú technické riešenie a v spoločnej kooperácii dokážu vytvoriť vysoko kvalitné výstupy počas celého trvania projektu. Touto kooperáciu vzniká dostatočne veľký tím, ktorý dokáže zastrešiť aj projekty veľkého rozsahu.

povedali o nás

Ďakujeme za vynikajúcu spoluprácu na projekte Building Spirit pre centrálu spoločnosti Orange v Bratislave. Pozitívne hodnotený návrh spĺňa naše očakávania a zároveň rešpektuje hodnoty značky Orange svojou filozofiou, grafickým stvárnením a v neposlednom rade aj odvážnosťou celého konceptu.

Peter TóthOrange Slovensko, a.s.

Oceňujeme kvalitu navrhnutého technického riešenia, ktoré je koncepčné, spĺňa všetky naše potreby a efektívne využíva priestor na všetkých 4,5 poschodiach o výmere 6700 m2 vrátane vhodného zakomponovania korporátnej pobočky do priestorov samotného ústredia.

Marek TardaPoštová banka, a.s.

We bould like to thank you for the great work and effort you have put into working with Novartis Slovakia.
...
Most important, our employees like the functionality and the design of the office and feel very comfortable it their new premises.

Petra FurbeckováNovartis

we would like to thank you for the great work and effort in bringing the brand identity of a new direct bank ZUNO into reality.
We appreciated a lot that after the first meeting you were able to propose ideas that were in line with our expectations.

Dana KondrotováZuno Bank AG

A.M. did a perfect job! ...despite the serious lack of scheduled time for project we had, they brought a bright, creative ideas which led to awesome result exceeding our expectations!

Michal Hartl

ďakujeme za vinikajúcu spoluprácu na projekte Building Spirit pre centrálu spoločnosti Orange v Bratislave.
Pozitívne hodnotený návrh spĺňa naše očakávania a rešpektuje hodnoty značky Orange svojou filozofiou, grafickým stvárnením a v neposlednom rade aj odvážnosťou celého konceptu.

Peter Tóth

dovoľte nám poďakovať za vinikajúcu spoluprácu na projekte architektonického riešenia nových priestorov ústredia Poštovej banky, a.s., v komplexe River Park Bratislava.
Oceňujeme kvalitu navrhnutého technického riešenia, ktoré je koncepčné, spĺňa všetky naše potreby a efektívne využíva priestor vrátane vhodného zakomponovania korporátnej pobočky samostatného ústredia

JUDr. Marek Tarda

Sme radi, že sme sa rozhodli práve pre ateliér A.M. Architects
Chcel by som sa vám v mene celého Sygic kolektívu poďakovať za výbornú spoluprácu a návrh priestorov, ktorý zodpovedá sviežemu duchu našej spoločnosti. Sygic je plný nápadov a inovácií, čo sa Vám podarilo pretaviť aj do našich nových priestorov. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve vašu spoločnosť.

Ján Sameliak

Bratislava Airport was very satisfied with the extraordinary effort of AM-architects by interior works of the new terminal and would not hesitate to recommend them to anyone who is looking for outstanding design flair and punctual approach to details. Their elegant up to date work is daily appreciated by the visitors of the Slovak biggest airport.

Dana Madunická

kariéra

Hľadáme do nášho tímu šikovných ľudí, ktorí majú radi výzvy a ambiciózne projekty. V ateliéri pracujeme so Sketchupom, Autocadom. Znalosť týchto softwerov je výhodou, dôležité sú ale charakterové vlastnosti, kreativita a schopnosť učiť sa. Náš ateliér si zakladá na kvalite, samostatnosti, vysokej osobnej zodpovednosti a tímovom prístupe. Ponúkame kariérny rast a sebarealizáciu, prácu v mladom dynamickom tíme na atraktívnych projektoch, príjemné pracovné prostredie, flexibilný pracovný čas a vynikajúcu kávu.

Ak máte záujem byť súčasťou nášho tímu, pošlite nám prosím Vaše CV a portfólio, prípadne ďalšie informácie na info@am-architects.eu

senior architekt

senior  stavebný inžinier

junior architekt