Ateliér

Ateliér A.M. architects bol založený v roku 2004 v Londýne, o štyri roky neskôr vznikla pobočka v Bratislave. Ateliér má bohaté medzinárodné skúsenosti nadobudnuté vďaka účasti na renomovaných projektoch v Európe a Ázii. Takto získaný nadhľad úročí aj vo svojich projektoch na Slovensku. Pri navrhovaní kladie dôraz na trvalú udržateľnosť stavieb primeranú ekonomickej realite a nevyhnutnú pre životné prostredie. Jadro prác tvoria rezidenčné a komerčné stavby. Dôležitým faktorom je pre ateliér bezchybný manažment informácií a neustála komunikácia s klientom.

A.M. architekts ako tím dizajn architektov pracuje primárne na konepčnej a dizajnovej stránke projektou, no je úzko previazaný s externým tímom technických architektov a špecialistov, ktorí po nadizajnovaní projektu preberá technické riešenie a v spoločnej kooperácii dokážu vytvoriť vysoko kvalitné výstupy počas celého trvania projektu. Touto kooperáciu vzniká dostatočne veľký tím, ktorý dokáže zastrešiť aj projekty veľkého rozsahu.

povedali o nás

Ďakujeme za vynikajúcu spoluprácu na projekte Building Spirit pre centrálu spoločnosti Orange v Bratislave. Pozitívne hodnotený návrh spĺňa naše očakávania a zároveň rešpektuje hodnoty značky Orange svojou filozofiou, grafickým stvárnením a v neposlednom rade aj odvážnosťou celého konceptu.

Peter TóthOrange Slovensko, a.s.

Oceňujeme kvalitu navrhnutého technického riešenia, ktoré je koncepčné, spĺňa všetky naše potreby a efektívne využíva priestor na všetkých 4,5 poschodiach o výmere 6700 m2 vrátane vhodného zakomponovania korporátnej pobočky do priestorov samotného ústredia.

Marek TardaPoštová banka, a.s.

kariéra

Hľadáme do nášho tímu šikovných ľudí, ktorí majú radi výzvy a ambiciózne projekty. V ateliéri pracujeme so Sketchupom, Autocadom. Znalosť týchto softwerov je výhodou, dôležité sú ale charakterové vlastnosti, kreativita a schopnosť učiť sa. Náš ateliér si zakladá na kvalite, samostatnosti, vysokej osobnej zodpovednosti a tímovom prístupe. Ponúkame kariérny rast a sebarealizáciu, prácu v mladom dynamickom tíme na atraktívnych projektoch, príjemné pracovné prostredie, flexibilný pracovný čas a vynikajúcu kávu.

Ak máte záujem byť súčasťou nášho tímu, pošlite nám prosím Vaše CV a portfólio, prípadne ďalšie informácie na info@am-architects.sk

senior architekt

senior  stavebný inžinier

junior architekt